راهنما و توضیحات ثبت نام در هفدهمین همایش ملی حسابداری ایران

با سلام و احترام خدمت اساتید، دانشجویان و علاقمندان به شرکت در همایش

جهت برنامه ریزی به موقع و ایجاد شرایط مناسب برای میزبانی هرچه بهتر، از کلیه شرکت کنندگان محترمی که مایل به حضور در همایش هستند تقاضا می شود با مراجعه به سایت همایش، ثبت نام کنند. توضیحات زیر جهت ثبت نام در همایش به تفکیک شرکت کنندگان اعلام می شود:

1. اعضای هیئت علمی دانشگاه ها: اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه فاقد مقاله یا دارای یک مقاله، بدون پرداخت وجه و از طریق منوی ثبت نام در سایت همایش، و یا ارسال ایمیل به دبیر علمی ثبت نام شود. برای مقاله دوم 3 میلیون ریال و از مقاله سوم و بعد از آن، به ازای هر مقاله مبلغ 2 میلیون ریال پرداخت شود.

2. دانشجویان: دانشجویان محترم فاقد مقاله یا دارای یک مقاله، 3 میلیون ریال و از مقاله دوم و بعد از آن، به ازای هر مقاله مبلغ 2 میلیون ریال پرداخت شود.

3. حسابداران رسمی، حسابداران، حسابرسان و سایر علاقمندان به حسابداری: جهت شرکت در همایش مبلغ 4 میلیون ریال پرداخت شود.

4. حضور مجازی: به کلیه علاقمندانی که تمایل به بهره برداری از مطالب همایش را دارند اما امکان شرکت حضوری ندارند پیشنهاد می شود با پرداخت 2 میلیون ریال به صورت مجازی در همایش شرکت کنند. این خدمت برای نخستین بار در تاریخ برگزاری همایش ملی حسابداری از طریق سامانه آموزش مجازی دانشگاه تهران ارائه می شود.

 

لینک های پرداخت به تفکیک مبلغ عبارتند از:

 

https://idpay.ir/acc17/4000000

https://idpay.ir/acc17/3000000

https://idpay.ir/acc17/2000000

 

جهت پرداخت وجه طبق توضیحات ارائه شده در موارد چهارگانه بالا، کافی است بر روی یکی از لینک های بالا کلیک کنید. پس از آن در صفحه ای که ظاهر می شود، پرداخت را انجام دهید.  

پس از پرداخت مبلغ از طریق لینک های فوق، نیاز به هیچ اقدام دیگری نیست. پیامک واریز مبلغ ثبت نام شما به طور خودکار به دبیرخانه همایش وصول و ثبت می شود.

 

تمامی ثبت نام کنندگان سه گروه اول با دریافت کارت مخصوص، حق استفاده حضوری از برنامه های همایش شامل سخنرانی ها و پنل های موازی ارائه مقاله را دارند. در پذیرائی های صبح و عصر شرکت دارند، همچنین ژتون ناهار و شام هر دو روز همایش را دریافت می کنند. بسته همایش شامل کتاب همایش، سی دی مقالات، کیف و ملزومات داخل آن را دریافت می کنند. گواهی حضور در همایش را دریافت می کنند. به ازای تعداد مقالات ثبت نام شده، گواهی پذیرش و ارائه مقاله را دریافت می کنند. ثبت نام کنندگان گروه چهارم با دریافت نام و رمز اختصاصی استفاده از سیستم آموزش الکترونیکی دانشگاه تهران، حق استفاده غیرحضوری از برنامه های همایش شامل سخنرانی ها و پنل های موازی ارائه مقاله را دارند. همچنین گواهی حضور در همایش و بسته همایش را با پست دریافت می کنند.

شایان ذکر است که مقالات پذیرش شده صرفا از نظر علمی پذیرش شده اند و جهت قرار گرفتن در کتاب و سی دی همایش، لازم است حداقل یک نفر به ازای هر مقاله ثبت نام کند. ضمنا گواهی پذیرش و ارائه هر مقاله، بر اساس ثبت نام هر نفر و صرفا برای وی صادر می شود. در صورت ثبت نام و عدم حضور نویسندگان در همایش، گواهی ها و بسته همایش از طریق پست برای آنان ارسال می شود.